DD15M200E0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15M200E0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M200E0/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD15M200E0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M200E0/AA
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C