DBMS25S300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Amphenol CS (Commercial Products)
På lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 428
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 832
På lager: 0
Billede for DBMS25S300 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DBMS25S300
DigiKeys varenummer
DBMS25S300-ND
Producenter
Producentens varenummer
DBMS25S300
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
DBMS25S300 Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Kortside
Strømklassificering (AMPS)
7,5A pr. kontakt
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Spændingsklassifikation
300V
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C