L77DFB25ST kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
NorComp Inc.
På lager: 362
Datablad
Similar
NorComp Inc.
På lager: 488
Datablad
På lager: 0
På lager: 192
På lager: 732
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 428
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
På lager: 0
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 832
Amphenol CS (FCI)
Billede for L77DFB25ST er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L77DFB25ST
DigiKeys varenummer
L77DFB25ST-ND
Producenter
Producentens varenummer
L77DFB25ST
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
20,0µin (0,51µm)
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Spændingsklassifikation
300V
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
2
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Termoplast, Glasfyldt
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C