D25P91C4PL00LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 30
TE Connectivity AMP Connectors
Amphenol CS (Commercial Products)
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
D25P91C4PL00LF
DigiKeys varenummer
D25P91C4PL00LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
D25P91C4PL00LF
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
D25P91C4PL00LF Modeller
Kategori
Terminering
Prespasning
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Driftstemperatur
-55°C – 125°C