DB25S064TLF
DB25S064TLF
DB25S064TLF
DigiKeys varenummer
609-1519-ND
Producenter
Producentens varenummer
DB25S064TLF
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DB25S064TLF Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Spændingsklassifikation
300V
Antal positioner
Farve
Naturlig
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Termoplast
Monteringstype
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C