D25P24A4GV00LF_View2
D25P24A4GV00LF
D25P24A4GV00LF
D25P24A4GV00LF
DigiKeys varenummer
609-1503-ND
Producenter
Producentens varenummer
D25P24A4GV00LF
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
D25P24A4GV00LF Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Driftstemperatur
-55°C – 125°C