D25P13A4PL00LF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CONEC
På lager: 347
Datablad
Amphenol CS (Commercial Products)
På lager: 0
På lager: 156
På lager: 65
På lager: 1
På lager: 6
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
D25P13A4PL00LF
DigiKeys varenummer
D25P13A4PL00LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
D25P13A4PL00LF
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
D25P13A4PL00LF Modeller
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,409" (10,40mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Dielektrisk materiale
Termoplast
Kontaktmateriale
Messing
Driftstemperatur
-55°C – 125°C