D25P13A4GV00LF_View2
D25P13A4GV00LF
D25P13A4GV00LF
D25P13A4GV00LF
DigiKeys varenummer
609-1501-ND
Producenter
Producentens varenummer
D25P13A4GV00LF
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
D25P13A4GV00LF Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Belagt med tin-nikkel
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,409" (10,40mm)
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C