L77DC37S1APN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
NorComp Inc.
Billede for L77DC37S1APN er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L77DC37S1APN
DigiKeys varenummer
L77DC37S1APN-ND
Producenter
Producentens varenummer
L77DC37S1APN
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kontaktfinishs tykkelse
8,00µin (0,203µm)
Emballage
Bakke
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,406" (10,30mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Kontaktmateriale
Messing
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C