L77DA15SA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
På lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
NorComp Inc.
På lager: 139
Billede for L77DA15SA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L77DA15SA
DigiKeys varenummer
L77DA15SA-ND
Producenter
Producentens varenummer
L77DA15SA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
8,00µin (0,203µm)
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,319" (8,10mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Dielektrisk materiale
Termoplast, Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Kontaktmateriale
Messing
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C