VN10A1500000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 2.257
Datablad
Parametrisk ækvivalent
GCT
På lager: 1.032
Datablad
Billede for VN10A1500000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VN10A1500000G
DigiKeys varenummer
VN10A1500000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VN10A1500000G
Beskrivelse
TERM BLK 10P SIDE ENT 2.54MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,100" (2,54mm) Hulmontering
Kategori
Trådtykkelse
18-30 AWG
Producenter
Amphenol Anytek
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
10
Klemmemateriale - belægning
Messing - forniklet
Afstand
0,100" (2,54mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,15 Nm (1,3 Lb-In)
Strøm
6 A
Skruegevind
M1,6
Spænding
150 V