VK0471500000G er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Phoenix Contact
På lager: 31
Datablad
Similar
Assmann WSW Components
På lager: 0
Datablad
4 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,197" (5,00mm) 45° Hulmontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VK0471500000G
DigiKeys varenummer
609-4265-ND
Producenter
Producentens varenummer
VK0471500000G
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 4POS 5MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strøm - UL
15 A
Serie
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal positioner
4
Positioner pr. niveau
4
Afstand
0,197" (5,00mm)
Kontaktendeslængde
0,161" (4,10mm)
Isoleringshøjde
0,571" (14,50mm)