SH50S-1.4-220
DigiKeys varenummer
TE2144TR-ND - Tape & Reel (TR)
TE2144CT-ND - Afskåret tape (CT)
TE2144DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SH50S-1.4-220
Beskrivelse
FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µH Uskærmet Toroid Induktor 1.4 A 380mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
380mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
10 kHz
Type
Toroid
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,701" L x 0,669" B (17,80mm x 17,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,451" (11,45mm)