SH50S-1.4-176
DigiKeys varenummer
TE2145TR-ND - Tape & Reel (TR)
TE2145CT-ND - Afskåret tape (CT)
TE2145DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SH50S-1.4-176
Beskrivelse
FIXED IND 176UH 1.4A 140 MOHM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
176 µH Uskærmet Toroid Induktor 1.4 A 140mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
140mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
10 kHz
Type
Toroid
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,957" L x 0,925" B (24,30mm x 23,50mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,411" (10,45mm)