SH150T-0.46-78
DigiKeys varenummer
TE2177-ND
Producenter
Producentens varenummer
SH150T-0.46-78
Beskrivelse
FIXED IND 78UH 460MA 800 MOHM TH
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 µH Uskærmet Toroid Induktor 460 mA 800mOhm Radial, Vandret - Hjørneterminaler
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
800mOhm
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
10 kHz
Type
Toroid
Monteringstype
Hulmontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Radial, Vandret - Hjørneterminaler
Induktans
Størrelse/dimension
0,433" L x 0,441" B (11,00mm x 11,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,280" (7,10mm)