SH150S-0.54-173 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Pulse Electronics
På lager: 357
Datablad
173 µH Uskærmet Toroid Induktor 540 mA 600mOhm Ikke-standard