AS4C512M16D4B-62BCN
DigiKeys varenummer
1450-AS4C512M16D4B-62BCN-ND
Producenter
Producentens varenummer
AS4C512M16D4B-62BCN
Beskrivelse
DDR4, 8GB, 512M X 16, 1.2V, 96-B
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SDRAM - DDR4 Hukommelse IC 8Gbit Parallel 1.6 GHz 19 ns 96-FBGA (7,5x13)
Kategori
Hukommelsesinterface
Parallel
Mfr
Clock-frekvens
1.6 GHz
Emballage
Bakke
Skrivecyklustid - ord, side
15ns
Varestatus
Aktiv
Adgangstid
19 ns
Hukommelsestype
Flygtig
Spænding - Forsyning
1,14V – 1,26V
Hukommelsesformat
Driftstemperatur
0°C – 95°C (TC)