AS4C512M16D4A-62BCN
DigiKeys varenummer
1450-AS4C512M16D4A-62BCN-ND
Producenter
Producentens varenummer
AS4C512M16D4A-62BCN
Beskrivelse
IC DRAM 8GBIT POD 96FBGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SDRAM - DDR4 Hukommelse IC 8Gbit POD 1.6 GHz 18 ns 96-FBGA (7,5x13)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AS4C512M16D4A-62BCN Modeller
Kategori
Clock-frekvens
1.6 GHz
Mfr
Skrivecyklustid - ord, side
15ns
Emballage
Bakke
Adgangstid
18 ns
Varestatus
Last Time Buy
Spænding - Forsyning
1,14V – 1,26V
Hukommelsestype
Flygtig
Driftstemperatur
0°C – 95°C (TC)