C5S-8.000-16-3030-X-R | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C5S-8.000-16-3030-X-R |
Beskrivelse | CRYSTAL 8.0000MHZ 16PF SMD |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 8 MHz ±30ppm Krystaller 16pF 70 Ohms 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C5S-8.000-16-3030-X-R Modeller |
Kategori | Belastningskapacitans 16pF |
Mfr | ESR (ækvivalent seriemodstand) 70 Ohms |
Serie | Driftstilstand Fundamental |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 8 MHz | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (5x3,2) |
Frekvensstabilitet ±30ppm | Størrelse/dimension 0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm) |
Frekvenstolerance ±30ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,039" (1,00mm) |