FL0800008Q
DigiKeys varenummer
31-FL0800008QTR-ND - Tape & Reel (TR)
31-FL0800008QCT-ND - Afskåret tape (CT)
31-FL0800008QDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FL0800008Q
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±30ppm Krystaller 12pF 500 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FL0800008Q Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
8 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,78mm)
Belastningskapacitans
12pF