C5S-8.000-16-3030-X-R
DigiKeys varenummer
3997-C5S-8.000-16-3030-X-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C5S-8.000-16-3030-X-RCT-ND - Afskåret tape (CT)
3997-C5S-8.000-16-3030-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C5S-8.000-16-3030-X-R
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 16PF SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±30ppm Krystaller 16pF 70 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C5S-8.000-16-3030-X-R Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
16pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
8 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)