HRB0603S101K.400FT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
AEM Hi-Rel
På lager: 6
Datablad
Parametrisk ækvivalent
AEM Hi-Rel
På lager: 6
Datablad
På lager: 43
Fair-Rite Products Corp.
På lager: 67.906
Würth Elektronik
På lager: 9.809
Pulse Electronics
Pulse Electronics
TE Connectivity Passive Product
Max Echo
Stackpole Electronics Inc
Cal-Chip Electronics, Inc.
Signal Transformer
100 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritstøjfiltre og -chips 0603 (1608 metrisk) 400mA 200mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HRB0603S101K.400FT
DigiKeys varenummer
5433-HRB0603S101K.400FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
5433-HRB0603S101K.400FTCT-ND - Afskåret tape (CT)
5433-HRB0603S101K.400FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
HRB0603S101K.400FT
Beskrivelse
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strømklassificering (maks.)
400mA
Producenter
AEM, Inc.
DC-modstand (DCR) (maks.)
200mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Antal linjer
1
Højde (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedans @ frekvens
100 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)