ATS-TEC62-355-232
DigiKeys varenummer
684-ATS-TEC62-355-232-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-TEC62-355-232
Beskrivelse
TEM SQUARE 62.00MM L X 62.00MM W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
TEC (termoelektrisk køler) 361,0W @ 27°C 40 A 80°C
Kategori
Delta Tmax @ Th
68°C @ 27°C
Producenter
Advanced Thermal Solutions Inc.
Højde
4,50mm
Serie
Antal stadier
1
Emballage
Boks
Strøm - Maks.
40 A
Varestatus
Aktiv
Spænding - Maks.
15.4 V
Type
TEC (termoelektrisk køler)
Modstand
300 mOhms
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 62.00mm L x 62.00mm B
Driftstemperatur
80°C
Qmax @ Th
361,0W @ 27°C