ATS-TEC40-37-019
DigiKeys varenummer
684-ATS-TEC40-37-019-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-TEC40-37-019
Beskrivelse
TEC MODULE, 40X40X3.7
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
TEC (termoelektrisk køler) 53,3W @ 27°C 6 A
Kategori
Delta Tmax @ Th
68°C @ 27°C
Producenter
Advanced Thermal Solutions Inc.
Højde
3,70mm
Serie
Antal stadier
1
Emballage
Bulk
Strøm - Maks.
6 A
Varestatus
Aktiv
Spænding - Maks.
15.4 V
Type
TEC (termoelektrisk køler)
Modstand
1.98 Ohms
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 40.00mm L x 40.00mm B
Funktioner
Ledninger, Forseglet - Silikone RTV
Qmax @ Th
53,3W @ 27°C