ATS-HP-D4L300G20W-002
DigiKeys varenummer
ATS2142-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D4L300G20W-002
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 4 OD 300MM
Detaljeret beskrivelse
Heat Pipe Round Copper Grooved
Kategori
Vægetype
Rillet
Længde
11,811" (300,00mm)
Diameter
0,157" (4,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
27,0W @ 300mm