DB25-SR-SL
DigiKeys varenummer
2057-DB25-SR-SL-ND
Producenter
Producentens varenummer
DB25-SR-SL
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Spændingsklassifikation
250VAC
Farve
Sort
Antal positioner
Kontaktform
Stemplet
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Monteringstype
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Driftstemperatur
-65°C – 125°C