AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
20 MHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TCXOs for 5G Infrastructure Applications
AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2
DigiKeys varenummer
535-AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2
Beskrivelse
5MM X 3.2MM XTAL OSC TCXO 20 MHZ
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZT2 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,063" (1,60mm)