AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZ er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
På lager: 0
Datablad
20 MHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TCXOs for 5G Infrastructure Applications
AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZ
DigiKeys varenummer
535-AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZ
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 20 MHZ HCMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AST3TDA53TACJ2-20.0000MHZ Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±280ppb
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,063" (1,60mm)