ASFLMB-14.7456MHZ-XY-T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Abracon LLC
På lager: 722
Datablad
Similar
Abracon LLC
På lager: 779
Datablad
14.7456 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Abracon: Who We Are Today
ASFLMB-14.7456MHZ-XY-T
DigiKeys varenummer
535-11044-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ASFLMB-14.7456MHZ-XY-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ASFLMB-14.7456MHZ-XY-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
16mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)