ASFLMB-14.7456MHZ-LY-T
DigiKeys varenummer
535-11010-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-11010-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-11010-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASFLMB-14.7456MHZ-LY-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.7456 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ASFLMB-14.7456MHZ-LY-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
16mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)