ASFL3-25.000MHZ-LRS-T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 200
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 174
Datablad
På lager: 100
På lager: 1.855
På lager: 0
På lager: 72
På lager: 362
På lager: 444
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ASFL3-25.000MHZ-LRS-T
DigiKeys varenummer
535-ASFL3-25.000MHZ-LRS-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ASFL3-25.000MHZ-LRS-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ASFL3-25.000MHZ-LRS-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
8mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)