510KBA25M0000BAGR
DigiKeys varenummer
336-5596-2-ND - Tape & Reel (TR)
336-5596-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
510KBA25M0000BAGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
510KBA25M0000BAGR Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
26mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,050" (1,28mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA
Output
CMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,8V