ASFL1-25.000MHZ-EK-T
DigiKeys varenummer
535-9262-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9262-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9262-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASFL1-25.000MHZ-EK-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ASFL1-25.000MHZ-EK-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
15mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)