AK3LPHEF1-100.0000T
DigiKeys varenummer
535-AK3LPHEF1-100.0000TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AK3LPHEF1-100.0000TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-AK3LPHEF1-100.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AK3LPHEF1-100.0000T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100MHZ HCSL SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 1,71V – 3,63V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,71V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)