AK3LPHEF1-156.2500T | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | AK3LPHEF1-156.2500T |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 156.25MHZ HCSL SMD |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 156.25 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 1,71V – 3,63V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Forsyning 1,71V – 3,63V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±25ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 24mA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 6-SMD, ingen leder |
Type | Leverandørs enhedspakning 6-SMD (3,2x2,5) |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,043" (1,10mm) |