ACH-50.000MHZ-EK
DigiKeys varenummer
535-9183-5-ND
Producenter
Producentens varenummer
ACH-50.000MHZ-EK
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V 8-DIP, 4 ledere (halv størrelse, metaldåse)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ACH-50.000MHZ-EK Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Rør
Strøm - Forsyning (maks.)
70mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Resonatorbase
Pakke/hus
8-DIP, 4 ledere (halv størrelse, metaldåse)
Type
Størrelse/dimension
0,500" L x 0,500" B (12,70mm x 12,70mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,252" (6,39mm)