ABLS2-4.096MHZ-D4Y-T
DigiKeys varenummer
535-9858-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9858-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9858-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABLS2-4.096MHZ-D4Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF SMD
Detaljeret beskrivelse
4.096 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 180 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modeller
ABLS2-4.096MHZ-D4Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
180 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
4.096 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,130" (3,30mm)