ABLS-4.096MHZ-R150-D3Y-T
DigiKeys varenummer
535-ABLS-4.096MHZ-R150-D3Y-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ABLS-4.096MHZ-R150-D3Y-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ABLS-4.096MHZ-R150-D3Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABLS-4.096MHZ-R150-D3Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 4.0960MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.096 MHz ±25ppm Krystaller 18pF 150 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABLS-4.096MHZ-R150-D3Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
4.096 MHz
Leverandørs enhedspakning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenstolerance
±25ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,165" (4,20mm)