ABLS-7.680MHZ-D-4-Y-T
DigiKeys varenummer
535-14940-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-14940-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-14940-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABLS-7.680MHZ-D-4-Y-T
Beskrivelse
CRYSTAL 7.6800MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7.68 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 100 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABLS-7.680MHZ-D-4-Y-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
7.68 MHz
Leverandørs enhedspakning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,165" (4,20mm)