ABLS-25.000MHZ-K4F-T
DigiKeys varenummer
535-9956-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9956-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9956-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABLS-25.000MHZ-K4F-T
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 40 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modeller
ABLS-25.000MHZ-K4F-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,165" (4,20mm)