MEM2012S25R0T001
DigiKeys varenummer
445-6199-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6199-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-6199-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MEM2012S25R0T001
Beskrivelse
FILTER LC(T) 25MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LC (T-type) EMI-filtre 3rd Orden Lavpas 1 kanal 100 mA 0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MEM2012S25R0T001 Modeller
Kategori
Dæmpningsværdi
30dB @ 70MHz – 2GHz
Producenter
TDK
Strøm
100 mA
Serie
ESD beskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Datalinjer til mobile enheder
Type
Lavpas
Spænding - Nominel
10V
Filterrækkefølge
3rd
Monteringstype
Overflademontering
Teknologi
LC (T-type)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
Antal kanaler
1
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Center/cutoff-frekvens
25MHz (frakobling)
Højde
0,037" (0,95mm)