APTH020A0X3-SRZ det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
OmniOn Power
På lager: 0
Datablad
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,6 – 3,6V 20A 2,4V - 5,5V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
APTH020A0X3-SRZ
DigiKeys varenummer
555-1260-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
APTH020A0X3-SRZ
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Output (maks.)
20A
Mfr
Effekt (Watt)
72 W
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, OTP, UVLO
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Effektivitet
92,9%
Antal output
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Input (min.)
2,4V
Pakke/hus
10-SMD-modul
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Størrelse/dimension
1,30" L x 0,53" B x 0,33" H (33,0mm x 13,5mm x 8,5mm)