PJT020A0X3-SRZ
DigiKeys varenummer
555-PJT020A0X3-SRZTR-ND - Tape & Reel (TR)
555-PJT020A0X3-SRZCT-ND - Afskåret tape (CT)
555-PJT020A0X3-SRZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PJT020A0X3-SRZ
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.51-3.63V
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,51 – 3,63V 20A 4,5V - 14,4V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PJT020A0X3-SRZ Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, OTP, UVLO
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Effektivitet
93,9%
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Pakke/hus
17-SMD-modul
Antal output
1
Størrelse/dimension
0,48" L x 0,48" B x 0,34" H (12,2mm x 12,2mm x 8,5mm)
Spænding - Input (min.)
4,5V
Leverandørs enhedspakning
Modul
Spænding - Input (maks.)
14,4V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Spænding - Output 1
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
20A