FP-301VW-1/16-BLACK-4'-BU er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
3M
På lager: 5.549
Datablad
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,063" (1,60mm) 2 til 1 Sort 4,00' (1,22m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FP-301 VW 1.6mm
FP-301VW-1/16-BLACK-4'-BU
DigiKeys varenummer
3M161468-ND
Producenter
Producentens varenummer
FP-301VW-1/16-BLACK-4'-BU
Beskrivelse
HEATSHRINK 1/16" X 4' BLACK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,017" (0,43mm)
Funktioner
Flammehæmmende
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
100°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
50°F – 80°F (10°C – 27°C)
Længde
4,00' (1,22m)
Indvendig diameter - Leveret
0,063" (1,60mm)
Indvendig diameter - Krympet
0,031" (0,79mm)