FP-301VW-1/16-BLACK-1000'
DigiKeys varenummer
FP116VWK-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
FP-301VW-1/16-BLACK-1000'
Beskrivelse
HEAT SHRINK FPVW 1/16 BLACK 500'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,063" (1,60mm) 2 til 1 Sort 500,0' (152,4m)
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,017" (0,43mm)
Funktioner
Flammehæmmende
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
100°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
50°F – 80°F (10°C – 27°C)
Længde
500,0' (152,4m)
Indvendig diameter - Leveret
0,063" (1,60mm)
Indvendig diameter - Krympet
0,031" (0,79mm)