929647-02-20-I
DigiKeys varenummer
3M156516-20-ND
Producenter
Producentens varenummer
929647-02-20-I
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 20 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,235" (5,97mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,210" (5,33mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,545" (13,84mm)
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
10,0µin (0,25µm)
Afstand - Kobling
Kontaktfinish - Stift
Guld
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Polyester, Glasfyldt
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strømklassificering (AMPS)
2,5A
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse - Stift
10,0µin (0,25µm)
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 398
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 784
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
På lager: 1421
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM