45110-010030-7700/10-D-36
DigiKeys varenummer
45110-010030-7700/10-D-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
45110-010030-7700/10-D-36
Beskrivelse
CABLE ASSY 10 POS 36" PINOUT-D
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning, Omvendt 3,00' (914,40mm)
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Producenter
3M
Længde
3,00' (914,40mm)
Serie
Funktioner
Polariseringsnøgle
Emballage
Bulk
Farve
Grå, Bånd
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Afskærmning
Uskærmet
Stikforbindelse type
Fatning til fatning, Omvendt
Kabelterminering
IDC
Antal positioner
10
Kontaktfinish
Guld
Antal rækker
2
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ længde
CABLE ASSY 10 POS 6" PINOUT-D
På lager: 0
Enhedspris:
CABLE ASSY 10 POS 12" PINOUT-D
På lager: 0
Enhedspris:
CABLE ASSY 10 POS 24" PINOUT-D