45110-010030-7700/10-D-06
DigiKeys varenummer
45110-010030-7700/10-D-06-ND
Producenter
Producentens varenummer
45110-010030-7700/10-D-06
Beskrivelse
CABLE ASSY 10 POS 6" PINOUT-D
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning, Omvendt 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Længde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Stikforbindelse type
Fatning til fatning, Omvendt
Antal positioner
10
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ længde
CABLE ASSY 10 POS 12" PINOUT-D
På lager: 0
Enhedspris:
CABLE ASSY 10 POS 24" PINOUT-D
På lager: 0
Enhedspris:
CABLE ASSY 10 POS 36" PINOUT-D