VES120PS12
DigiKeys varenummer
1470-3639-ND
Producenter
Producentens varenummer
VES120PS12
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 120 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VES120PS12 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Vis tomme attributter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Producenter
XP Power
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
6,61" L x 2,80" B x 1,48" H (168,0mm x 71,0mm x 37,2mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CCC, UL, GS
Spænding - Output
12V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
10A
Vægt
1,3lbs (589,7g)
Effekt (Watt)
120 W