RG2012P-101-B-T5
DigiKeys varenummer
RG20P100BTR-ND - Tape & Reel (TR)
RG20P100BCT-ND - Afskåret tape (CT)
RG20P100BDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RG2012P-101-B-T5
Beskrivelse
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RG2012P-101-B-T5 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Vis tomme attributter
Kategori
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)